Život v přírodě
Děti dovádějí se psem na louce, manželka s tchýní sbírají v lese houby... A vy si dáte v klidu tenis s kamarádem. Zkrátka idylka.
Cesta z města
Rachot aut, povyk sousedů, všude prašno... Vyměňte život ve městě za božský klid samoty u lesa, přitom jen 30 minut od Brna.
Po stopách barona Trencka
Zatímco slavný velitel pandurů se v nedaleké rokli ukrýval, vy sem můžete vyrazit na romantickou procházku kolem říčky Bobrůvky.

Pohodlné bydlení a aktivní odpočinek

Vila Skryje vybízí k aktivnímu trávení volného času nejen v okolí - v turisticky atraktivní lokalitě poblíž Trenckovy rokle - ale nabízí příležitost i pro sportovní aktivity přímo na pozemku. Takže po houbaření, rybaření a procházce či projížďce na kole po okolních zříceninách hradů Rýsov, Košíkov a Víckov se můžete osvěžit ve velkém krytém bazénu, whirlpoolu, sauně, fitness či soláriu a pokračovat partií pétanque. Nebo můžete uspořádat domácí tenisový turnaj, zatímco si děti budou hrát na některém ze zahradních hřišť. Večer si můžete v zázemí u kurtu uspořádat grilování a užít si venkovního posezení pod zářivou hvězdnou oblohou. Nebo se můžete přesunout do společenské místnosti k projekci domácího kina a sklence dobrého vína.

Nevšední umístění pozemku nabízí sounáležitost s obcí Skryje i tolik potřebné soukromí pro vás a vaši rodinu. Když budete chtít, můžete být každý den v jednom z blízkých rušných měst. Jindy můžete zůstat doma a užívat si vlastní svět, který si zde vybudujete. Důležité je, že budete mít vždy na výběr. Lokalita pozemku Skryje skýtá řadu možností k životu.
 

Máte zájem o prohlídku? Kontaktujte nás!

Váš dotaz: